Search
Close this search box.

کارخانه تولید کننده فیلتر پرس زنجان | صافی سازان صفا

صافی سازان صفا کارخانه دستگاه فیلتر پرس زنجان بزرگترین تولید کننده انواع فیلتر پرس در کشور است. سال ها تجربه، تخصص و مهارت، صافی سازان صفا را از سایر تولیدکنندگان فیلترپرس متمایز می نماید.

فروش فیلتر پرس زنجان ، تهران، اصفهان و سراسر ایران از صافی سازان صفا

توسعه و پیشرفت هر کشوری به تولیدات و کارخانجات آن کشور بستگی دارد. و تولیدات و کارخانجات به آب وابسته هستند. با توجه به شرایط اقلیم حفاظت از محیط زیست و ارج نهادن به آب وظیفه همه است. علاوه بر این صرفه جویی در پرداخت هزینه های مربوط به آب و انرژی برای صنایع و مشاغل اهمیت دارد. از این رو تصفیه و برگرداندن آب به چرخه تولید توسط دستگاه فیلتر پرس انجام می پذیرد. این تنها کاربرد دستگاه فیلتر پرس نیست. فیلتر پرس استخراج طلا گرفته تا تصفیه و تولید انواع روغن، تولید شیره خرما، صنایع خودروسازی، قند و شکر، سنگبری، شن و ماسه و انواع معادن را در بر می گیرد. بطور خلاصه هر جا که نیاز به جداسازی مایعات از جامدات است؛ نام دستگاه فیلتر پرس می درخشد… فیلتراسیون فرآیندی که تقریبا در همه صنایع و کارخانجات وجود دارد.

شرکت صافی سازان صفا تولید کننده فیلتر پرس زنجان توانایی تولید و طراحی هر نوع سیستم فیلتراسیون مطابق شرایط کاری مختلف را دارد. مشتریان ما را انواع صنایع و مشاغل مختلف در سراسر کشور تشکیل می دهند. خرید دستگاه فیلتر پرس صنعتی اتوماتیک، هیدرولیک و دستی بصورت فیلتر پرس مدار بسته و مدار باز بدون واسطه با قیمت مناسب از صافی سازان صفا امکان پذیر است.

صافی سازان صفا تولید کننده فیلترپرس
صافی سازان صفا تولید کننده فیلترپرس

خرید فیلتر پرس ارزان بدون واسطه از کارخانه صافی سازان صفا

وجود واسطه در تمام مشاغل موجب افزایش قیمت تمام شده کالا برای مشتری می شود. با خرید مستقیم فیلتر پرس از کارخانه علاوه بر بهره مندی از قیمت مناسب فیلتر پرس؛ از خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر بهره مند شوید. فیلتر پرس زنجان توسط صافی سازان صفا تولید و عرضه می گردد. برای دریافت هرگونه مشاوره به ما زنگ بزنید. یا از طریق شبکه های اجتماعی در تماس باشید.

صافی سازان صفا تولید کننده فیلتر پرس (فیلتر فشاری) و تجهیزات جانبی فیلترپرس (filterpress). فیلتر پرس های تولید شده توسط صافی سازان صفا کیفیت و قیمت مناسبی برخوردارند.

پرس فیلتر ممبران (غشایی)
فیلتر پرس فشار بالا
فیلتر پرس چمبر

بهترین تولید کننده فیلتر پرس

آیا به دنبال بهترین تولید کننده فیلتر پرس در ایران هستید؟ شرکت صافی سازان صفا طیف گسترده ای از محصولات فیلتر پرس و خدمات را برای جداسازی جامد از مایع ارائه می نماید.طراحی و ساخت دستگاه فیلتر پرس به بهترین نحوه ممکن حتی بصورت سفارشی سازی شده، توسط صافی سازان صفا انجام می گردد.

این شرکت تخصص و فناوری لازم برای طراحی انواع مختلف فیلتر پرس، چه در زمینه حفاظت از محیط زیست، معدن، صنایع شیمیایی، مواد غذایی و سایر صنایع را دارد.

محصولات موجود فیلتر فشاری و تجهیزات جانبی فیلترپرس عبارتنداز:

انواع فیلترپرس، پمپ پلانجر تغذیه، نوار نقاله، نوار نقاله پیچ، نوار نقاله اسکراپر، میکسر، ضخیم کننده، ضخیم کننده تسمه، تجهیزات کامل لجن سیار بدون فرود سوار بر خودرو، سیلوهای آهک، دستگاه های دوز اتوماتیک، دستگاه های فلوتاسیون، نوع U میکسرها، ضخیم‌کننده‌های انباشته پیچ، خشک‌کننده‌های انباشته پیچ، فیلتر شکن‌های کیک، صفحه‌های اندازه‌گیری ذرات ریز با راندمان بالا، جداکننده‌های TPS، زلال‌کننده‌ها، صفحه‌های لرزان طبقه‌بندی زباله، صفحه‌های قفس، فیلترهای برگ تجهیزات کامل مانند مخزن تحت فشار.

درباره شرکت صافی سازان صفا تولید کننده فیلترپرس

صافی سازان صفا در سال 1382 تأسیس شد. این شرکت به طور مستقل توسعه دهنده انواع مختلفی از تجهیزات، از جمله فیلتر پرس، پمپ های پیستون تغذیه، نوار نقاله و … می باشد. محصولات صافی سازان صفا کاربردهای گسترده ای در حفاظت از محیط زیست، معدن، مواد شیمیایی، انرژی های جدید، مواد جدید، غذا، زیست پزشکی و سایر زمینه ها دارد.

شزکت صافی سازان صفا تولید کننده حرفه ای مجموعه های کامل تجهیزات فیلتر و تولید کننده فیلتر پرس بصورت استاندارد می باشد. این شرکت با فروش محصولات خود به سراسر ایران فعالیت می نماید.

“ظرافت، نوآوری، صداقت و مسئولیت پذیری روحیه شرکتی صافی سازان صفا است. نوآوری در زمان واقعی و ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان، اصول کاری پرسنل این شرکت می باشد.

صافی سازان صفا با فناوری و تجربه غنی به ده‌ها هزار کاربر در سراسر ایران خدمات می‌دهد.

مرکز تحقیق و توسعه شرکت صافی سازان صفا پروژه های تحقیقاتی علمی و آزمایشگاهی ویژه کنترل آلودگی آب و فناوری تصفیه را انجام می دهد.