Search
Close this search box.

فیلتر پرس صنعت مس

بهترین روش برای مصرف بهینه آب و بازیابی آب باطله در معادن مس، به کارگیری فیلتر پرس مس است. دستگاه فیلتر پرس، بهترین شیوه صرفه جوئی مصرف آب در مناطق خشک ایران به حساب می آید.

قیمت فیلتر پرس مس | فیلتر پرس سرب و روی | فیلتر پرس صنعتی و معدن

جهت جداسازی کربنات، سولفات، آهن و سایر جامدات از محلول‌های آبی ، کاهش و صرفه جویی در مصرف آب از دستگاه فیلتر پرس مس استفاده می شود. از روش های پایین آوردن مصرف آب در صنعت فرآوری مس مناطق خشک، کاربرد فیلترپرس است. فرآیند فیلتراسیون توسط دستگاه فیلتر پرس معدن در صنایع متعددی کارایی دارد. فیلتر پرس سرب و روی به دلیل خاصیت سمی و مضر پسماند آن ها برای انسان و محیط زیست مهم است. سرب Pb عنصر شیمیائی جدول مندلیوف، فلزی سنگین، نرم و انعطاف پذیری در باتری ها، روکش لوله ها، سیم ها و محصولات فلزی دیگر در صنعت شیشه، در تولید رنگ ها و پیگمنت ها و در صنعت راکتورهای هسته ای، آرایش و بهداشتی و در تولید آلیاژهای خاص مورد استفاده است.

استخراج نصفه سرب مصرفی سالانه از معدن های زیرزمینی، بصورت مخلوط با مواد معدنی دیگر یافت می شود. با تمرکز سنگ معدنی در سلول های فلوتاسیون، مواد به سمت فیلترها منتقل می گردد. بدین ترتیب امکان حذف تا 90 درصد آب میسر می شود. کنسانتره فیلتر شده در این مرحله بین 40 تا 80 درصد سرب و سایر ناخالصی ها مانند گوگرد و روی دارد. در این قسمت مواد موجود باید به ریخته گری منتقل شود. گنگ یا سنگ فاقد مواد معدنی از مخزن فلوتاسیون جدا می گردد.

شرکت صافی سازان صفا تولید کننده فیلتر پرس صنعتی و انواع فیلتر پرس معدن در ابعاد و ویژگی ها مختلف است. خرید فیلتر پرس سنگبری و فیلتر پرس شن و ماسه و انواع فیلتر پرس آزمایشگاهی به قیمت مناسب برای تمام شهرهای کشور فراهم می باشد.

کاربرد فیلترپرس در صنعت مس

فیلتر پرس صافی سازان صفا یکی از تجهیزات مهم در صنعت مس است و برای جداسازی جامد از مایع استفاده می شود. در صنعت مس از فیلترپرس برای جداسازی کربنات ها، سولفات ها، آهن و سایر مواد جامد از محلول های آبی استفاده می شود.

فیلتر پرس های صافی سازان صفا در صنعت مس در دو نوع شناور و غیر شناور استفاده می شود. در فیلتر پرس شناور، مواد جامد در محلول شناور می شوند و توسط فیلتر پرس جدا می شوند. در فیلتر پرس غیر شناور، مواد جامد به صورت رسوب در محلول هستند و توسط فیلتر پرس جدا می شوند.

فیلتر پرس های صافی سازان صفا صفا در صنعت مس کاربرد بسیار موثری دارند زیرا این دستگاه ها قابلیت جداسازی بالایی دارند. با استفاده از فیلتر پرس می توان مواد جامد را به راحتی از محلول آبی جدا کرد و در نتیجه کیفیت محصول نهایی را بهبود بخشید. علاوه بر این، استفاده از فیلتر پرس در صنعت مس به دلیل کاهش هزینه و بهبود بهره وری توجه گسترده ای را به خود جلب کرده است.

صنعت مس از صنایع مهم و موثر محسوب می شود. کاربرد دستگاه فیلتر پرس در این صنعت اهمیت دارد. چون با دستگاه فیلتر پرس می توان سوسپانسیون را فیلتر نمود و کیفیت محصول نهایی را بالا برد. همچنین، کارایی فیلتر پرس در صنعت مس به دلیل کاهش هزینه و بهبود بهره وری مورد توجه می باشد.

تولید کننده فیلتر پرس

فروش فیلتر پرس تهران | فیلتر پرس کرج | فیلتر پرس کرمان | فیلتر پرس یزد

شهرهایی که بیشترین معادن مس ، فولاد ، آهن ، طلا، نقره ، سرب و روی و معادن مختلف را دارند؛ بیشترین نیاز را به خرید دستگاه فیلتر پرس با کیفیت دارند. چرا؟ چون فیلتر پرس علاوه برای اینکه عمل فیلتراسیون سوسپانسیون را راحت انجام می دهد؛ در تصفیه فاضلاب و بازگردانی آب به چرخه تولید کارخانه اثر دارد. که در صرفه جویی هزینه ها خیلی موثر واقع می گردد.

خرید فیلتر پرس ، پارچه فیلتر پرس ، صفحه فیلتر پرس و قطعات فیلتر پرس

خرید فیلتر پرس بدون واسطه و ارزان با یکسال گارانتی و بهره مندی خدمات پس از فروش فقط از شرکت صافی سازان صفا میسر می باشد. تمام قطعات و لوازم جانبی فیلتر پرس، پارچه فیلتر پرس و صفحات فیلتر پرس توسط این شرکت تولید و عرضه می گردد.