Search
Close this search box.

7 عامل تعیین کننده قیمت دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی

قیمت دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی به اندازه و ویژگی های آن بستگی دارد. با فیلتر پرس آزمایشگاهی آب‌گیری از تعدادی زیادی نمونه میسر می گردد. صافی سازان صفا تولید کننده فیلتر پرس آزمایشگاهی و انواع متخلف فیلتر پرس خانگی (دستی) و اتوماتیک است.

فیلتر پرس آزمایشگاهی | کمپرسور، پمپ دیافراگمی و راکتور پلیمری ضد اسید

فیلتر پرس آزمایشگاهی دستگاهی است که از فشار هوا برای انجام فرآیند جداسازی مایع از جامد به ویژه آبگیری محلول های آبکی معادن (دوغاب) در آزمایشگاه فرآوری مواد معدنی استفاده می کند. در این مدل سیستم کنترل به صورت پرتابل انجام شده و سیستم انتقال حرکت به هیدرولیک تغییر می کند.

فیلتر پرس آزمایشگاهی صافی سازان صفا با توجه به نیازهای کلی فیلتراسیون آزمایشگاه ها و فرآیندهای شیمیایی در اندازه های مختلف طراحی می شوند. با این فیلتر می توان از تعداد زیادی نمونه آبگیری نمود. اندازه فیلترپرس مناسب را برای آزمایشگاه، با توجه مقدار پالپ فیلتراسیون معین می گردد. با توجه به گستردگی سایزهای تولید شده فیلترپرس، برای بسیاری از کاربردهای آزمایشگاهی این دستگاه مناسب است. فیلترپرس از یک پایه اصلی با زهکشی سیال، صفحه استیل ضد زنگ، پارچه فیلتر مقاوم در برابر اسید، شیر فشار ، فشارسنج، شیر چک اتصال هوای فشرده، دریچه های تخلیه هوا و مایع تشکیل شده است. جنس بدنه و تمامی قسمت های آن از فولاد ضد زنگ می باشد. که مقاومت بالایی در برابر اسید و قلیایی دارد. یکی از ویژگی های این فیلتر ضریب ایمنی بالای آن است. تا زمانی که منبع هوای فشرده از فیلتر جدا نشود، فیلتر باز نمی شود. بنابراین برای آزمایشگاه های دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی ایده آل است. فیلتر را می توان تحت فشار یا خلاء استفاده کرد.

قیمت دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی همچون سایر محصولات صافی سازان صفا، با توجه به کیفیت آن مناسب ترین قیمت بازار است. خرید فیلتر پرس آزمایشگاهی همچنین پمپ دیافراگمی ضد اسید، راکتور پلمیری ضداسید و کمپرسور از صافی سازان صفا با ارسال به سراسر کشور میسر می باشد.

خدمات آزمایشگاهی فیلتر پرس

بخش آزمایشگاه شرکت صافی سازان صفا آماده ارائه تمام خدمات آزمایشگاهی فیلترپرس است. این شرکت تمامی امکانات و تجهیزات تخصصی برای بررسی مشخصه ها و خواص مواد مورد فیلتر را در اختیار دارد. کارشناس های شیمی و فیلتراسیون مواد، توان ارائه ویژگی هایی از قبیل نوع فیلتر، نوع پارچه فیلتر، ظرفیت فیلتراسیون، سطح فیلتر، فشار فیلتر، میزان خشکی و رطوبت کیک، نوع و مقدار مواد افزودنی کمک فیلتر و … دارند.

انواع فیلتر پرس در صافی سازان صفا با استفاده از دانش مهندسی روز دنیا و با انواع تجهیزات صنعتی شامل دستگاه های CNC، ماشین تراش حرفه ای و … طراحی و تولید می شوند. صفحات فیلتر پرس تولید شده توسط صافی سازان صفا، در بیش از 1000 واحد به کار رفته و مورد رضایت کاربران قرار گرفته است. اتصالات جوش (فلنج ها و T-transitions) تا قطر 1200 میلی متر از مواد PE 80 و PE 100 با فشار تا PN 45 بار با اتصالات سفارشی در زوایای مختلف قالب گیری تزریقی می شوند. این واحد به گونه ای کار می کند که؛ محصولات آن مطابق با استانداردهای بین المللی DIN 16963 برای ساخت اتصالات، DIN 8075 برای مواد اولیه و DIN 8074 برای تضمین قطعات باشد.

ورق و بوشن و میلگرد به روش تزریق برای کاربردهای مختلف شیمیایی صنعتی و همچنین تاسیسات تامین آب و تصفیه فاضلاب استفاده می شود.

فیلترپرس آزمایشگاهی صفا

قیمت دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی

ویژگی های موثر در قیمت دستگاه فیلتر پرس آزمایشگاهی عبارتنداز:

  1. نسبت ابعاد فیلتر پرس آزمایشگاهی
  2. تعداد صفحه فیلترپرس آزمایشگاهی
  3. عموما از پلی پرو پیلن (PP) برای ساخت صفحه های فیلترپرس آزمایشگاهی استفاده می شود.
  4. صفحه های فیلترپرس آزمایشگاهی با ابعاد حدودا (cm) 30*30 یا 40*40 طراحی می شوند.
  5. جک دستی به جای جک هیدرولیک که دو شکل جک هیدرولیک با هیدرولیک دستی و جک دستی قابل تنظیم با پیچ دارد.
  6. چرخ زیر پایه های فیلتر پرس جهت جابه جایی سریع و راحت
  7. جنس بدنه دستگاه
فیلتر پرس آزمایشگاهی 40 تولید شرکت صافی سازان صفا