زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

0

سبد خرید

مشخصات فنی فیلتر پرس

مشخصات فنی فیلتر پرس

مشخصات فنی فیلتر پرس ، کاتالوگ فيلترپرس و راهنماي نصب و راه اندازی فیلتر پرس مواردی که در خرید فیلترپرس بایستی مورد توجه باشند. صافی سازان صفا تجهیزات فیلتر پرس را با توجه به نیازهای صنایع مختلف طراحی می نماید.

مشخصا فنی فیلتر پرس

مشخصات فنی فیلتر پرس چیست؟

شاید به شما گفته شده باشد که شغل و صنایع شما می‌تواند از فیلتر پرس بهره ببرد. اما به طور کامل نمی‌دانید که فناوری یا تجهیزات فیلتراسیون چگونه کار می‌کند یا چگونه می‌تواند به عملکرد کار کمک کند. اصولاً هر فیلتر پرس بر اساس حجم و نوع دوغابی که نیاز به آبگیری دارد طراحی می شود. صافی سازان صفا طیف وسیعی از انواع و ظرفیت‌های فیلتر پرس را متناسب با نیازهای کاربردی خاص برای آبگیری بدون مشکل و اقتصادی ارائه می‌دهد. از این رو مشخصات فنی فیلتر پرس ثابت نیست. انواع دستگاه فیلتر پرس مشخصات فنی مختلفی دارد. در ادامه برنامه‌هایی را که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و برخی از راه‌حل‌های استاندارد و سفارشی فیلتر پرس را بررسی خواهیم کرد.

فیلتر پرس ها را می توان در طیف وسیعی از اندازه ها، از پرس های کوچک 150 میلی متری در مقیاس آزمایشگاهی گرفته تا دستگاه هایی با ظرفیت های بسیار بزرگ تر، مانند فیلتر پرس تمام اتوماتیک 1500 و 2000 میلی متری، ساخت. چون فیلتر پرس ها برای جداسازی مایع و جامد در طیف گسترده ای از صنایع و کاربردها استفاده می شود.

ملاحظات صنعتی، کاربردی و عملیاتی، مشخصاتی مانند طراحی کلی، ظرفیت فیلتراسیون، تعداد محفظه ها، اندازه صفحه فیلتر، مواد ساخت و ساز؛ همچنین ویژگی ها و سیستم های اضافی مانند شیفترهای صفحه اتوماتیک، سیستم شستشوی پارچه، سینی های چکه، سپر کیک و پرده نور ایمنی در سفارشی کردن فیلتر پرس تاثیر دارند. طراحی فیلتر پرس به مجموعه ای از عوامل مانند زمان چرخه فیلتراسیون، خشکی کیک مورد نیاز، عمر پارچه، اینکه آیا تعویض صفحه به صورت دستی یا خودکار مورد نظر است و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. بنابراین مشخصات فنی فیلتر پرس در زمان طراحی، به مشخصات کاربرد فیلتر پرس بستگی دارد.

Using Filter Press

کاتالوگ مشخصات فنی فیلترپرس

اگر مایلید در مورد نحوه سفارشی سازی فیلتر پرس متناسب برنامه کاری خود بیشتر بدانید، با صافی سازان صفا تماس بگیرید. حتی ممکن است فیلتر پرس استاندارد یا فیلتر پرس دست دوم مناسب را در انبار داشته باشیم؛ تا نیازهای امروز شما را برآورده کنیم. همچنین دریافت کاتالوگ مشخصات فنی فیلتر پرس و جزئیات تجهیزات فیلتر پرس از طریق شبکه های اجتماعی میسر می باشد. در کمترین زمان ممکن به راحتی از مشاوره و از تجربه فیلتراسیون مهندسی شده ما بهره مند شوید.

یک پاسخ به “مشخصات فنی فیلتر پرس”

  1. […] و تعویض پارچه فیلتر پرس 5 شهریور 1402 ادامه مطلب← مشخصات فنی فیلتر پرس 4 شهریور 1402 ادامه مطلب← […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت صافی سازان صفا در سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی نو آوران واقع در شهر زنجان، فعالیت خود را در زمینه تولید صفحات فيلتر پرس شروع نمود. با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا و اتکا به توان علمی و عملی انحصاری خود، شرکت صافی سازان صفا آماده ارائه انواع دستگاه فیلتر پرس ، پارچه فیلتر پرس ، پمپ، صفحات فیلترپرس و لوازم جانبی فیلتر پرس می باشد.

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به صافی سازان صفا می باشد.

Website design and SEO by Qavazang.ir