خرید فیلتر پرس اتوماتیک با راندمان بالا

خرید فیلتر پرس اتوماتیک مجموعه اقداماتی از قبیل فیلتراسیون خودکار، قابلیت جابه جایی و لرزش صفحه فیلتر، باز و بسته شدن خودکار شیر، راه اندازی و توقف خودکار پمپ ها، تشخیص فشار مختلف و چراغ های هشدار خطا را فراهم می سازد.

نمودار جریان فرآیند فیلتر پرس اتوماتیک

خرید فیلترپرس اتوماتیک مناسب کدام صنایع است؟

فیلتر پرس اتوماتیک همچنین می تواند عملکردهای تمیز کردن خودکار و جمع آوری خودکار مایعات را یکپارچه کند. صفحات فیلتر مواد وارداتی ویژه و پارچه های فیلتر و همچنین تنظیمات نگهدارنده فشار طولانی مدت زمان پرس فیلتر را تا حد زیادی کوتاه می کند و راندمان کار را بهبود می بخشد. فیلتر پرس اتوماتیک می تواند به طور موثر جامد و مایع را جدا کند. عملیات آن عمدتا شامل چهار مرحله فیلتراسیون، اکستروژن، شستشوی کیک فیلتر و هوا خشک است.

این دستگاه دارای طیف وسیعی از کار است. خرید فیلتر پرس اتوماتیک عمدتاً در فلزات غیر آهنی، متالورژی، صنایع شیمیایی، انتخاب مواد غذایی صنایع گل غیر آلی مانند: سنگ، سرامیک، سلول های خورشیدی، تولید برق حرارتی، فرآوری شیشه، صنایع صنعتی و معدنی، صنایع صنایع ویژه مواد آلی مانند: صنایع فرآورده های شیر و غیره پیشنهاد می شود. سرامیک، کاغذ سازی، شکر سازی، رنگ، تصفیه فاضلاب و سایر صنایع، مواد را شستشو، فیلتر و آبگیری می کنند تا فاز جامد و مایع در سوسپانسیون جدا شود.

ویژگی های فیلتر پرس اتوماتیک

فیلتر پرس تمام اتوماتیک بیشتر بر اساس اصل اکستروژن فیلتر پرس جعبه ای توسعه یافته است. مراحل اصلی کار فیلتراسیون شامل تغذیه، اکستروژن دیافراگم، شستشوی کیک فیلتر و خشک کردن هوا می باشد.

(1) ظرفیت تولید بزرگ و درجه بالایی از اتوماسیون. شش فرآیند فیلتراسیون، اکستروژن، شستشو، اکستروژن ثانویه، و خشک کردن با هوا و تخلیه کیک همگی کاملاً خودکار کنترل می شوند و به طور مداوم کار می کنند.

(2) میزان رطوبت کیک فیلتر کم است. از آنجایی که حداکثر فشار اکستروژن به 1.6 mpa می رسد و سپس توسط هوای فشرده در هوا خشک می شود، می توان یک کیک فیلتر با رطوبت بسیار کم به دست آورد. رطوبت کمتر از 10% بدون در نظر گرفتن آب کریستالیزه شدن محیط است. فرآیند خشک کردن سنتی حتی می تواند حذف شود و در مصرف انرژی صرفه جویی شود.

(3) فرآیند شستشو اضافه می شود و اثر شستشو خوب است. قسمت جلویی و پشتی پارچه فیلتر می تواند به طور متناوب فیلتر شود و خاصیت خود تمیز شوندگی و بازسازی دارد. پارچه فیلتر به صورت افقی قرار می گیرد و ضخامت کیک فیلتر یکنواخت است و ضخامت کیک فیلتر می تواند به 45 میلی متر برسد.

(4) ساختار فشرده. به دلیل اینکه یک دستگاه چهار ستون عمودی است، تجهیزات فضای کمی را اشغال می کنند و در هنگام بازسازی می توان هیچ سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری بسیار کمی در ساختمان کارخانه انجام داد.

(5) عملیات تجهیزات به طور کامل به طور خودکار از طریق کابینه کنترل کنترل می شود، با عملکردهای خود تشخیصی و هشدار خودکار.

نحوه کار فیلتر پرس اتوماتیک

اجزای صفحه فیلتر در طول فیلتراسیون به هم فشرده می شوند و با تخلیه کیک فیلتر باز می شوند. مجموعه صفحه فیلتر عمدتاً توسط سیلندر فیلتر پرس باز و بسته می شود. پارچه فیلتر بین صفحات و قاب ها حرکت می کند و کیک های فیلتر را می توان در دو طرف پارچه فیلتر تشکیل داد. پارچه فیلتر به طور خودکار شستشوی معکوس می دهد و ذرات جامد چسبیده به پارچه فیلتر یا مسدود شده در پارچه فیلتر از چرخه قبلی، هنگامی که پارچه فیلتر از طرف دیگر فیلتر شد، پس از شستشو خارج می شوند.

در پایان هر چرخه فیلتراسیون، پارچه فیلتر به سمت جلو حرکت می کند تا کیک فیلتر را هدایت کند. پس از تخلیه کیک فیلتر، چرخه جدیدی شروع می شود. هنگامی که پارچه فیلتر کار می کند، کیک فیلتر را از فیلتر پرس خارج کرده و آن را از دو طرف با آب پر فشار تمیز کنید. پارچه فیلتر توسط یک موتور هیدرولیک هدایت می شود. دستگاه کشش پارچه فیلتر هنگامی که مجموعه صفحه و قاب باز یا بسته می شود عمل می کند.

دوغاب از لوله توزیع وارد محفظه فیلتر مهر و موم شده می شود. آب شستشو و هوای فشرده از طریق همان خط لوله وارد می شود. پس از مرحله تغذیه، لوله توزیع با استفاده از شیر تخلیه تخلیه می شود. لوله توزیع در کنار درگاه تغذیه فیلترپرس قرار دارد (درگاه تغذیه در سمت چپ دستگاه محرک است).

آب با فشار بالا توسط یک پمپ گریز از مرکز چند مرحله ای به لوله توزیع واقع در بالای دیافراگم پمپ می شود. پس از مرحله اکستروژن، آب از طریق همان خط لوله به ایستگاه آب پرفشار باز می گردد.

عملکرد فیلتر پرس به صورت کاملا اتوماتیک توسط کابینت کنترل کنترل می شود. کابینت کنترل مجهز به صفحه نمایش، رابط اپراتور، سوئیچ ها و دکمه های عملیاتی برای تسهیل تنظیم و مشاهده فرآیند چرخه فیلتراسیون است.

صافی سازان صفا تولید کننده فیلترپرس

خرید فیلتر پرس اتوماتیک از صافی سازان صفا

شرکت صافی سازان صفا تامین کننده دستگاه فیلتر پرس معمولی و یا ممبران درابعادو سطح فیلتراسیون مختلف از نوع دستی تا فول اتومات می باشد. همچنین تامین کننده صفحه فیلتر پرس بخصوص از انواع پلاستیکی PP و یا RUBBER از نوع معمولی و یا ممبران و پارچه صافی جهت استفاده در صنایع مختلف است. جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و خرید فیلتر پرس اتوماتیک با ما تماس بگیرید. کاتالوگ فیلتر پرس اتوماتیک و تمام محصولات توسط کارشناسان در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

Picture of Automatic robot filter press 100 machine