زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

0

سبد خرید

خرید فیلتر پرس تمام اتوماتیک

خرید فیلتر پرس تمام اتوماتیک

در فیلتر پرس تمام اتوماتیک کل چرخه فیلتراسیون توسط PLC کنترل می شود. سیستم فشار به صورت هیدرولیکی ساخته شده و برای فشارهای بالا طراحی شده است. حداکثر فشار فیلتراسیون این نوع فیلتر پرس تا 16 بار و حداکثر حجم فیلتراسیون تا 600 متر مکعب می باشد. فشارها و حجم های بالاتر از این مقادیر در صورت درخواست قابل انجام است. برای ارتباط با کارشناسان بخش تماس با ما را ببینید.

فیلتر پرس تمام اتوماتیک

معرفی فیلترپرس تمام اتوماتیک

سیستم های فیلتر تمام اتوماتیک را برای جداسازی جامد از مایع تولید می شود. کاربردهای این سیستم ها شامل لجن زدایی در کارخانه های فولادسازی، حذف مواد جامد در تصفیه خانه های فاضلاب ویژه، حذف قطعات فلزی در تولید یا برای تمیز کردن فاضلاب در نیروگاه ها می باشد. پرس به طور مداوم کیک فیلتر را با خیال راحت بدون حضور اپراتور با در دسترس بودن دستگاه تضمین شده تا 98٪ تولید و تخلیه می کند. همچنین باعث می شود نشت مواد جامد فاضلاب به خاطره تبدیل شود!! چرخه های فیلتر عموماً به طور خودکار عمل می کنند، اما برای پشتیبانی فنی، اپراتور ممکن است به صورت دستی مداخله کند. مخصوصاً برای محیط های کاری با سطوح ایمنی بالا، در هر شرایطی باید از تماس فیلتر پرس با مواد رادیواکتیو، مایعات خورنده یا مواد شیمیایی سمی جلوگیری شود.

فیلتر پرس تمام اتوماتیک صافی سازان صفا سازنده دستگاه های فیلتر پرس:

– قابلیت جابجایی و لرزش صفحات، تخلیه کیک به صورت خودکار توسط سیستم کنترل PLC و سنسورهای مربوطه

– کاهش زمان فیلتراسیون

– با کاهش زمان بین مراحل موجب افزایش ظرفیت فیلتراسیون در هر شیفت کاری می شود.

– کاهش وابستگی به نیروی کار

– افزایش حجم مواد جامد

طراحی این ماشین ها با توجه به نیاز مشتری و بسته به میزان فیلتراسیون و نوع تعلیق کاملاً خاص است.

تولید کننده دستگاه فیلتر پرس
صافی سازان صفا تولید کننده دستگاه فیلتر پرس

انواع فیلترپرس اتوماتیک

فیلتر پرس تمام اتوماتیک به دو نوع محفظه ای و ممبران تقسیم می شوند.

– فیلتر پرس اتوماتیک 600

– فیلتر پرس اتوماتیک 800

– دستگاه فیلتر پرس اتوماتیک 1000

– دستگاه فیلتر پرس اتوماتیک 1200

– دستگاه فیلتر پرس اتوماتیک 1250

– دستگاه فیلتر پرس اتوماتیک 1500

مزایای فیلتر پرس اتوماتیک

تعمیر و نگهداری فیلتر پرس اتوماتیک راحت تر است. در این مدل فیلتر تخلیه کیک به صورت خودکار انجام می شود. از آنجایی که نیازی به نیروی انسانی ندارد، ارزان است. امکان شستشوی پارچه های فیلتر فیلتر پرس اتوماتیک با آب فشار قوی وجود دارد.

– امنیت بالا

– سرعت فیلتراسیون بالا

– فیلتراسیون ساده و اقتصادی

ترکیب این مدل فیلتر پرس با یک راه حل تعمیر و نگهداری از راه دور، موجب کاهش مدت زمان تعمیر و نگهداری منظم نظارت شده می شود. این باعث صرفه جویی در وقت مشتری، کاهش هزینه ها و همچنین محافظت از کارکنان تعمیر و نگهداری می شود. که با این شرایط فقط در صورت خرابی واقعی نیاز است در محل حضور پیدا کنند.

خرید فیلتر پرس
خرید فیلتر پرس

خرید انواع فیلتر پرس از صافی سازان صفا

شرکت مهندسی صافی سازان صفا به عنوان یک شرکت پیشرو در بخش تصفیه آب و پساب با سابقه بیش از ۲۰ سال، فعالیت خود را بر روی تصفیه آب و پساب شهری و پساب های صنعتی متمرکز کرده است. این شرکت هم اکنون می تواند با تکیه بر دانش فنی کارشناسان و متخصصان خود و فناوری های پیشرفته و تجربه عملی به دست آمده در اجرای پروژه های متعدد در داخل و خارج از ایران، مشکلات مربوط به تصفیه آب و تصفیه فاضلاب را برطرف کند.

اگر به دنبال خرید انواع مختلف فیلتر پرس و فیلتر پرس تمام اتوماتیک هستید؛ با توجه به تنوع ابعاد، جنس دستگاه، صفحات و … برای برآورد قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین شرکت تماس حاصل فرمایید.

3 پاسخ به “خرید فیلتر پرس تمام اتوماتیک”

  1. […] فنی فیلتر پرس 4 شهریور 1402 ادامه مطلب← خرید فیلتر پرس تمام اتوماتیک 3 شهریور 1402 ادامه […]

  2. […]  فیلتر پرس خانگی با ابعاد کوچک و انواع فیلتر پرس تمام اتوماتیک ممبران و چمبر دستگاه های صنعتی در ابعاد متوسط و بزرگ می […]

  3. […] استفاده از شستشوی داخلی کیک به دست آورد. با استفاده از فیلتر پرس تمام اتوماتیک، به دلیل عدم دخالت نیروی کار، امنیت بالایی حاصل می شود. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت صافی سازان صفا در سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی نو آوران واقع در شهر زنجان، فعالیت خود را در زمینه تولید صفحات فيلتر پرس شروع نمود. با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا و اتکا به توان علمی و عملی انحصاری خود، شرکت صافی سازان صفا آماده ارائه انواع دستگاه فیلتر پرس ، پارچه فیلتر پرس ، پمپ، صفحات فیلترپرس و لوازم جانبی فیلتر پرس می باشد.

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به صافی سازان صفا می باشد.

Website design and SEO by Qavazang.ir