زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

Catalog filter press

کاتالوگ فیلتر پرس | صافی سازان صفا

کاتالوگ فیلتر پرس ، کاتالوگ وکیوم درام فیلتر، کاتالوگ فیلتراسیون، کاتالوگ کارتریج فیلتر و مشخصات فنی انواع محصولات فیلترپرس را از صافی سازان صفا استعلام نمایید.

کاتالوگ فیلتر پرس ، کاتالوگ وکیوم درام فیلتر، کاتالوگ فیلتراسیون، کاتالوگ کارتریج فیلتر و مشخصات فنی انواع محصولات فیلترپرس را از صافی سازان صفا استعلام نمایید. صافی سازان صفا توانایی طراحی و ساخت سیستم های فیلتراسیون را برای برآوردن نیازهای صنعتی مشتریان خود دارد.

کاتالوگ فیلتر پرس (جدول مشخصات فنی فیلتر پرس)

کاتالوگ فیلتر پرس _ راهنما مشخصات فنی فیلترپرس

فیلتر پرس برای تصفیه و مجزاسازی جامدات و مایعات کارایی دارد. در این فرآیند از سیستم لوله کشی برای حذف مایعات از سیستم و حذف مواد جامد به صورت کیک لجن با استفاده از فشار پمپ بر روی صفحات استفاده می شود. پس از جداسازی، ذرات جامد معلق (دوغاب) به شکل کیک (گل) فشرده می شوند. دستگاه متشکل از صفحات متعددی است که با پارچه پوشانده شده و عملیات آبگیری در دستگاه با فشار دادن عملکرد این صفحات و فیلترها انجام می شود. بسته به نحوه عملکرد و نحوه استخراج آب از زباله های صنعتی و خانگی می تواند در کاربردهای مختلفی استفاده شود.

ملاحظات صنعتی، عملیات در طراحی، ظرفیت فیلتر، تعداد محفظه ها، ابعاد صفحات فیلتر، جنس بدنه، صفحه ها و پارچه فیلتر پرس و برخی پارامترهای اضافی مانند شیفترهای صفحه اتوماتیک، سیستم های تمیز کردن پارچه، سینی های چکه و غیره در طراحی موثرند. طراحی فیلتر پرس به مواردی همچون زمان سیکل فیلتراسیون، میزان خشکی کیک فیلتر، طول عمر پارچه، نیاز به تعویض صفحه دستی یا اتوماتیک و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. از این رو مشخصات فنی فیلتر پرس و کاتالوگ فیلتر پرس متنوع است.

کاتالوگ فیلتر پرس صافی سازان با داده های فنی، راهنمای مناسبی برای مصرف کنندگان جدید است. تا در مورد نوع فیلتر پرس که ممکن است برای فرآیند کاری خود به آن نیاز داشته باشند، راهنمای خوبی باشد. کاتالوگ ظرفیت و داده های ابعادی فیلتر پرس اتوماتیک ، هیدوریک و دستی همچنین راهنماهای فشار عملیاتی را در نظر می گیرد.

خرید فیلتر پرس

خرید فیلتر پرس

مشتری گرامی شرکت صافی سازان صفا با داشتن دانش حرفه ای و تسلط کامل بر فرآیند فیلتراسیون، همواره در جهت بهبود شرایط تولید و ارتقای کیفیت محصولات در تمامی ابعاد فعالیت می نماید. این شرکت دانش عمیقی از فرآیندهای فیلتراسیون دارد و آماده ارائه مشاوره در خصوص بهینه سازی عملیات جداسازی روش های فیلتراسیون می باشد.

با سیستم فیلتراسیون ارائه شده در صافی سازان صفا، طرح های آبگیری خود را به طور موثر نظارت کنید. برای پرس و جو در مورد محصولات و خدمات ما با صافی سازان صفا تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید کاتالوگ فیلتر پرس را از کارشناسان مشاور از طریق شبکه های اجتماعی دریافت نمایید. مطالعه کاتالوگ فیلتر پرس مروری بر انواع مختلف فیلتر پرس های ارائه شده توسط صافی سازان صفا را در اختیارتان قرار می دهد.

اشتراک گذاری:

LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *