دستگاه فیلتر پرس 120 محصول شرکت صافی سازان صفا

دستگاه فیلتر پرس 120 محصول شرکت صافی سازان صفا در گروه دستگاه های صنعتی قرار دارد. از فیلترپرس 120عموماً در مصارف صنعتی با مقیاس بزرگ و خطوط فیلتراسیون با ظرفیت تولید و حجم کیک بالا استفاده می‌شود. از این مدل می‌توان در تمام زمینه های مرتبط با فیلتراسیون استفاده کرد.

تصویر دستگاه فیلتر پرس 120
تصویر دستگاه فیلتر پرس 120

جنس و نحوه کارکرد دستگاه فیلترپرس 120

شاسی دستگاه فیلترپرس 120 از جنس فولاد کربنی با پوشش رنگ اپوکسی دولایه بوده و در برابر محیط های اسیدی و خورنده مقاوم است. فشاردهنده دستگاه فیلترپرس 120 محصول شرکت صافی سازان صفا به صورت هیدرولیک برقی بوده و پایه های آن به شکل ثابت می باشد. همچنین بنا به درخواست مشتری امکان نصب سیستم شیفتینگ اتوماتیک در این دستگاه وجود دارد.

ظرفیت دستگاه فیلترپرس 120

دستگاه فیلترپرس 120 با صفحات مدار باز، مدار بسته و ممبران، قابل استفاده بوده و حداکثر سطح فیلتراسیون 200 متر مربع و حجم کیک 3000 لیتر در هر سیکل می‌باشد.

لوازم جانبی دستگاه فیلترپرس 120

همچنین گزینه‌هایی چون سیستم شستشوی پارچه، لوله کشی (منیفولد)، کاور، حوضچه تخلیه، پمپ اسلاری (شارژ محلول) و… برای این مدل موجود بوده و بسته به نظر و خواست مشتری، امکان نصب آن وجود دارد.

اقلام مورد نیاز دستگاه فیلترپرس 120

اقلامی مانند سینی قطره گیر (هیدرولیکی و پنوماتیکی)، لندر، پارچه فیلتر پرس و … نیز باتوجه به درخواست مشتری و محل بکارگیری این مدل از دستگاه ها میتواند بر روی آن نصب گردد.

تصویر دستگاه فیلتر پرس 120 محصول شرکت صافی سازان صفا
تصویر دستگاه فیلتر پرس 120 محصول شرکت صافی سازان صفا
Picture of Filter Press 120 Machine