زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

فیلتر پرس صفا

فیلتر پرس صافی سازان صفا

شرکت صافی سازان صفا با بهره گیری از فن آوری پیشرفته روز جهانی مبادرت به تولید انواع فیلتر پرس صفا می نماید. بعد از گذشت چندین سال، با بهره گیری از کارشناسان و اساتید صنعت و تاسیسات، در زمینه فیلتر پرس صافی سازان صفا بزرگترین تولیدکننده در سطح کشور است.

شرکت صافی سازان صفا با بهره گیری از فن آوری پیشرفته روز جهانی مبادرت به تولید انواع فیلتر پرس صفا می نماید. بعد از گذشت چندین سال، با بهره گیری از کارشناسان و اساتید صنعت و تاسیسات، در زمینه فیلتر پرس صافی سازان صفا بزرگترین تولیدکننده در سطح کشور است.

فیلتر پرس صافی سازان صفا

کاربرد دستگاه فیلتر پرس چیست؟

برای تصفیه آب یا هر ماده دیگری در صنایع مختلف، داشتن دستگاهی که این عمل را انجام می دهد ضروری است. فیلتر پرس وسیله ای است که می تواند تحت فشار زیاد حجم بالایی از مواد جامد را از مایعات جدا و روند تصفیه تسهیل نماید.

دستگاه فیلتر پرس در صنایع گوناگون معادن، شیمیایی، غذایی، دارو و درمان ، کارخانه ها و آب و فاضلاب مورد استفاده است. از کارخانه ها گرفته تا پالایشگاه های مواد و حتی در فرایندهای تصفیه خون تا حوزه های گسترده مختلفی فیلترپرس به کار می رود.

برای درک طرز کار و عملکرد فیلتر پرس آشنایی با اجزای اصلی آن تاثیر مثبتی خواهد داشت.

اجزای اصلی دستگاه فیلتر پرس صفا

اجزای اصلی دستگاه فیلتر پرس

در ادامه به معرفی اجزا و قسمت های مختلف دستگاه فیلترپرس می پردازیم.

شاسی دستگاه:

وظیفه شاسی فیلتر پرس کنار هم نگهداشتن صفحات فیلتر پرس و محافظت آنها از فشارهای سیستم هیدرولیک حین فرآیند تصفیه است.

جک و یونیت هیدرولیک:

جک دونوع دستی و هیدرولیک است. فشار وارد شده توسط ناحیه جک به صفحات فیلترپرس باعث خروج پساب می شود. در طراحی جک هیدرولیک فیلتر پرس باید محاسبات مربوطه طوری انجام شود که فشار وارده به خود صفحات فیلترپرس آسیب نزند.

پمپ فیلتر پرس:

پمپ جهت انتقال پساب ها به فیلتر و تشکیل کیک استفاده می گردد.

صفحات فیلتر پرس:

صفحات فیلترپرس در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می گردد. که این ابعاد به نیاز و اندازه فرآیند تصفیه در محل کار وابسته است.

پارچه فیلترپرس:

برای پوشاندن و محافظت از صفحات فیلتر پرس و دستیابی به نتایج بهینه آبگیری پارچه های فیلتر پرس به کار می رود. که از پلی آمید، پلی استر، پنبه و کتان تولید می شود. که پارچه فیلترپرس مانع عبور مواد جامد است.

سیستم پاینیک:

کنترل کننده کل دستگاه و تمام مراحل فیلتر پرس از قبیل پر کردن مواد، شستشوی کیک ، مجزاسازی جامد از مایع و کارهای بیشمار دیگر را سیستم پاینیک به عهده دارد.

سیستم تخلیه کیک:

سیستم تخلیه بعد از فرآیند فیلتر پرس، صفحات فیلتر را باز و کیک ها را از داخل فیلتر خالی نماید.

فیلتر پرس صفا

خرید و فروش دستگاه فیلتر پرس صفا | شرکت صافی سازان صفا

صافی سازان صفا اولین، بزرگترین، مجهزترین و تنها مرکز تولید صفحات فیلتر پرس از جنس pp (پلی پرو پیلن) در ایران و مجهزترین تولید کننده انواع دستگاه های فیلتر پرس صفا از اندازه ۲۰۰ آزمایشگاهی تا ۱۵۰۰ صنعتی می باشد. انواع قطعات جانبی دستگاه ها و صفحات فیلتر پرس و قطعات جانبی پلاستیکی صنایع معدنی توسط صافی سازان صفا تولید می گردد. انواع دستگاه های فیلتر پرس طرح آلمانی تمام اتوماتیک ، تمام هیدرولیک ، نیمه هیدرولیک و دستی از شرکت صافی سازان صفا زنجان تولید و صادر می شود.
شرکت صافی سازان صفا دارنده گواهینامه ثبت اختراع رسمی از اداره ثبت اختراعات و مالکیت صنعتی کشور به عنوان بنیانگذار روش تولید صفحات فیلترپرس از جنس پلی پروپیلن در ایران با بیش از ۱ دهه سابقه تولید و همکاری با ۳۰۰ واحد تولیدی و صنعتی آماده هرگونه خدمات در این زمینه می باشد.

اشتراک گذاری:

LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *