زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

0

سبد خرید

فیلتر پرس آزمایشگاهی 30 تولید شرکت صافی سازان صفا

فیلتر پرس آزمایشگاهی 30 تولید شرکت صافی سازان صفا

فیلتر پرس آزمایشگاهی 30 تولید شرکت صافی سازان صفا در گروه دستگاه های آزمایشگاهی قرار دارد. این دستگاه از لحاظ اندازه، دومین مدل در میان گروه آزمایشگاهی است.

موارد استفاده از فیلتر پرس 30 تولیدی شرکت صافی سازان صفا

از فیلترپرس 30 عموماً در آزمایشگاه‌ها، برای تست موادِ نمونه، مشاهده نتایج و به دست آوردن خصوصیات فیلتراسیون مواد، و تولید آزمایشی و پایلوت محصول، استفاده می‌شود. این دستگاه نسبت به فیلتر پرس 20 سطح مقطع و حجم کیک بیشتری داشته و مقدار جامد موجود در محلول آن، حداقل باید 5 لیتر باشد.

تصویر فیلتر پرس آزمایشگاهی 30

تصویر فیلتر پرس آزمایشگاهی 30

نحوه عملکرد و امکانات فیلتر پرس 30

فشار دهنده این دستگاه فیلترپرس به صورت دستی بوده و پایه های آن به دو شکل ثابت و چرخ دار می باشد .

شاسی این دستگاه فیلترپرس از جنس فولاد کربنی با پوشش رنگ اپوکسی دولایه بوده و در برابر محیط های اسیدی و خورنده مقاوم است.

همچنین لوازم جانبی چون پارچه فیلتر پرس، سینی قطره گیر ، کاور ، حوضچه ی تخلیه، چرخ، لوله کشی (منی‌فولد)، پمپ اسلاری (شارژ محلول)  و… برای این مدل موجود بوده و بسته به نظر و خواست مشتری امکان نصب آن وجود دارد. این نوع فیلتر پرس توسط بهترین متریال و ضمانت در شرکت صافی سازان صفا تولید می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت صافی سازان صفا در سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی نو آوران واقع در شهر زنجان، فعالیت خود را در زمینه تولید صفحات فيلتر پرس شروع کرده و به دو روش اکسترود در قالب صدفی و روش اکسترود در قالب فورج، صفحات فیلتر پرس را تولید نموده است. این شرکت توان تولید صفحات از سایز ۲۰۰ میلی متر الی ۲۰۰۰ میلی متر را دارد. اندازه های مذکور در مدلهای مدار باز و بسته ، ممبران و قاب و صفحه تولید و عرضه می شود.

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به صافی سازان صفا میباشد