زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

0

سبد خرید

فیلترپرس آزمایشگاهی 20

فیلترپرس آزمایشگاهی 20

فیلترپرس آزمایشگاهی 20 در گروه دستگاه های آزمایشگاهی قرار گرفته و از لحاظ اندازه،  کوچکترین دستگاه فیلتر پرس است.

تصویر فیلترپرس آزمایشگاهی 20

تصویر فیلترپرس آزمایشگاهی 20

موارد کاربرد:

فیلتر پرس آزمایشگاهی 20 عموماً در آزمایشگاه‌ها، برای تست موادِ نمونه، مشاهده نتایج و به دست آوردن خصوصیات فیلتراسیون مواد، مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل  برای تست محلول، با مقدار جامد حداقل 3 لیتر استفاده می‌شود.

فشار دهنده این دستگاه فیلترپرس به صورت پیچ دستی بوده و پایه های آن به دو شکل ثابت و چرخ دار می باشد. و با توجه به ابعاد کوچک دستگاه و وزن کم، به راحتی قابل جابجایی هستند.

شاسی این دستگاه فیلترپرس از جنس فولاد کربنی با پوشش رنگ اپوکسی دولایه بوده و در برابر محیط های اسیدی و خورنده مقاوم است .

همچنین لوازم جانبی چون سینی قطره گیر، پارچه فیلتر پرس، کاور، حوضچه ی تخلیه، چرخ، لوله‌کشی (منی‌فولد)، پمپ اسلاری (شارژ محلول) و… برای این مدل موجود بوده و بسته به نظر و خواست مشتری، امکان نصب آن وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت صافی سازان صفا در سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی نو آوران واقع در شهر زنجان، فعالیت خود را در زمینه تولید صفحات فيلتر پرس شروع کرده و به دو روش اکسترود در قالب صدفی و روش اکسترود در قالب فورج، صفحات فیلتر پرس را تولید نموده است. این شرکت توان تولید صفحات از سایز ۲۰۰ میلی متر الی ۲۰۰۰ میلی متر را دارد. اندازه های مذکور در مدلهای مدار باز و بسته ، ممبران و قاب و صفحه تولید و عرضه می شود.

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به صافی سازان صفا میباشد