زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

0

سبد خرید

صفحه فیلتر پرس 80 ممبران تولید شرکت صافی سازان صفا

صفحه فیلتر پرس 80 ممبران تولید شرکت صافی سازان صفا

صفحه فیلتر پرس 80 ممبران تولید شرکت صافی سازان صفا كه به صفحات با حجم متغير يا صفحات غشائي نیز معروفند. به صورت يك در ميان بر روي فيلتر پرس چيده مي شوند.

نحوه کارکرد صفحه فیلتر پرس 80 ممبران

سيكل كاري فيلتر پرس هایي كه با اين نوع صفحات ساخته مي شوند همانند فيلترپرس‌هايِ با صفحاتِ حجم ثابت است، با اين تفاوت كه پس از پرشدن فيلتر و اتمام ورود دوغاب به فيلتر پرس و تشكيل كيك در بين صفحات، عمليات دمش هوا يا آب در فضاي داخلي صفحات صورت مي گيرد. پس از دمش هوا يا آب به فضاي داخلي صفحات، غشاي آنها متورم شده و با وارد شدن فشار به كيك، عمليات آبگيري مجدداً انجام مي‌پذيرد. درنتيجه، درصد آبگيري كيك حاصله به ميزان قابل توجهي افزايش يافته و كيكي با میزان خشكي %۹۰ (بسته به نوع كيك) حاصل مي‌شود. همچنين در اين نوع صفحات، به دليل درصد بالاي خشكي، كيك به صفحات نمي‌چسبد و در زمان تخليه به راحتي از صفحات جدا مي‌شود.

تصویر صفحه فیلترپرس 80 ممبران تولید شرکت صافی سازان صفا

تصویر صفحه فیلترپرس 80 ممبران تولید شرکت صافی سازان صفا

در تصویر زیر مشخصات کامل صفحه فیلترپرس 80 ممبران تولید شرکت صافی سازان صفا در اختیار مشتریان گرامی و محققین عزیز قرار می گیرد.

تصویر جدول اطلاعات صفحه فیلترپرس 80 ممبران تولید شرکت صافی سازان صفا

تصویر جدول اطلاعات صفحه فیلترپرس 80 ممبران تولید شرکت صافی سازان صفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت صافی سازان صفا در سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی نو آوران واقع در شهر زنجان، فعالیت خود را در زمینه تولید صفحات فيلتر پرس شروع کرده و به دو روش اکسترود در قالب صدفی و روش اکسترود در قالب فورج، صفحات فیلتر پرس را تولید نموده است. این شرکت توان تولید صفحات از سایز ۲۰۰ میلی متر الی ۲۰۰۰ میلی متر را دارد. اندازه های مذکور در مدلهای مدار باز و بسته ، ممبران و قاب و صفحه تولید و عرضه می شود.

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به صافی سازان صفا میباشد