زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

0

سبد خرید

صفحه فیلترپرس 30 تولید شرکت صافی سازان صفا

صفحه فیلترپرس 30 تولید شرکت صافی سازان صفا

صفحه فیلترپرس 30 تولید شرکت صافی سازان صفا سخت بوده و از پلي پروپيلن ساخته مي شود. در صفحه فیلتر پرس 30 كيك در فضاي موجود بين اين صفحات تشكيل مي شود. كيك به وجود آمده، حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد آبگيري مي شود كه اين درصد آبگيري بستگي به مشخصات دوغاب ورودي و فشار تغذيه دارد. ( ضخامت كيك تقریبا ۴۰-۳۰ ميليمتر مي باشد). صفحه فیلترپرس 30 باتوجه به حجم کم کیک و ابعاد کوچک در دستگاه های فیلترپرس آزمایشگاهی استفاده می شود.

تصویر صفحه فیلترپرس 30 تولید شرکت صافی سازان صفا

تصویر صفحه فیلترپرس 30 تولید شرکت صافی سازان صفا

نحوه کارکرد صفحه فیلتر پرس 30 در دستگاه

سيكل كاري در دستگاه های فيلتر پرسی كه با اين نوع صفحات ساخته مي شوند، بدين صورت است كه، جك هيدروليك كه به صفحه متحرك متصل است، صفحات دستگاه فيلتر پرس را به صورت كاملا آب‌بندي نگه می‌دارد. در اين حالت، دوغاب با فشار وارد فيلتر پرس شده و در فضاي بين صفحات، مایع از بین پارچه فیلتر پرس عبور کرده سپس، ذرات جامد از مايع جدا شده و كيك تشكيل مي‌شود. سپس، ورود دوغاب قطع شده و صفحات از يكديگر جدا شده و كيك تخلیه می‌شود و مراحل فوق دوباره تكرار مي‌شود. در تصویر زیر مشخصات کامل صفحه فیلتر پرس 30 در اختیار مشتریان گرامی و محققین عزیز قرار می گیرد.

تصویر اطلاعات صفحه فیلتر پرس 30 تولید شرکت صافی سازان صفا

تصویر اطلاعات صفحه فیلتر پرس 30 تولید شرکت صافی سازان صفا

یک پاسخ به “صفحه فیلترپرس 30 تولید شرکت صافی سازان صفا”

  1. safisazan گفت:

    با سلام و خسته نباشید قیمت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت صافی سازان صفا در سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی نو آوران واقع در شهر زنجان، فعالیت خود را در زمینه تولید صفحات فيلتر پرس شروع کرده و به دو روش اکسترود در قالب صدفی و روش اکسترود در قالب فورج، صفحات فیلتر پرس را تولید نموده است. این شرکت توان تولید صفحات از سایز ۲۰۰ میلی متر الی ۲۰۰۰ میلی متر را دارد. اندازه های مذکور در مدلهای مدار باز و بسته ، ممبران و قاب و صفحه تولید و عرضه می شود.

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به صافی سازان صفا میباشد