زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

Picture of filter press plate 20 manufactured by Safi Sazan Safa Company

صفحه فیلتر پرس 20 تولید شرکت صافی سازان صفا

جنس صفحه فیلتر پرس 20 تولید شرکت صافی سازان صفا سخت بوده و از پلي پروپيلن ساخته مي شود. در صفحه فیلترپرس 20 كيك در فضاي موجود بين اين صفحات تشكيل مي شود.

جنس صفحه فیلتر پرس 20 تولید شرکت صافی سازان صفا سخت بوده و از پلي پروپيلن ساخته مي شود. در صفحه فیلترپرس 20 كيك در فضاي موجود بين اين صفحات تشكيل مي شود. كيك به وجود آمده، حدود 60 تا 70 درصد آبگيري مي شود كه اين درصد آبگيري بستگي به مشخصات دوغاب ورودي و فشار تغذيه دارد. ( ضخامت كيك تقریبا 40-30 ميليمتر مي باشد). صفحه فیلترپرس 20 باتوجه به حجم کم کیک و ابعاد کوچک در دستگاه های فیلترپرس آزمایشگاهی استفاده می شود.

تصویر صفحه فیلتر پرس 20 تولید شرکت صافی سازان صفا
تصویر صفحه فیلتر پرس 20 تولید شرکت صافی سازان صفا

نحوه کارکرد صفحه فیلترپرس 20 در دستگاه

سيكل كاري در دستگاه های فيلتر پرسی كه با اين نوع صفحات ساخته مي شوند، بدين صورت است كه، جك هيدروليك كه به صفحه متحرك متصل است، صفحات دستگاه فيلتر پرس را به صورت كاملا آب‌بندي نگه می‌دارد. در اين حالت، دوغاب با فشار وارد فيلتر پرس شده و در فضاي بين صفحات، مایع از بین پارچه فیلتر پرس عبور کرده سپس، ذرات جامد از مايع جدا شده و كيك تشكيل مي‌شود. سپس، ورود دوغاب قطع شده و صفحات از يكديگر جدا شده و كيك تخلیه می‌شود و مراحل فوق دوباره تكرار مي‌شود. در تصویر زیر مشخصات کامل صفحه فیلترپرس 20 در اختیار مشتریان گرامی و محققین عزیز قرار می گیرد.

تصویر اطلاعات صفحه فیلتر پرس 20 تولید شرکت صافی سازان صفاتصویر اطلاعات صفحه فیلتر پرس 20 تولید شرکت صافی سازان صفا

طراحی صفحات فیلتر پرس | انواع صفحه فیلترپرس

صفحات مورد استفاده در فیلتر پرس از مهم ترین اجزای دستگاه به حساب می آید. این صفحات بسته به کاربرد فیلتراسیون در اندازه های مختلف قابل طراحی و تولید می باشند. در ساخت این پانل ها می تواند پلی پروپیلن، چدن، استیل و مواد دیگر مورد استفاده قرار گیرد. این صفحات باید محکم و به طور کلی در برابر خوردگی مقاوم باشند و همچنین باید بتوانند فشارهای بسیار بالا و حجم زیاد (خروجی) گل را تحمل کنند. صفحه فیلتر پرس توسط شرکت صافی سازان صفا با بالاترین کیفیت طراحی و تولید می گردد.

صافی سازان صفا فیلتر پرس هایی را تولید می کند که برای هر کاربرد که نیاز به جداسازی مایعات از جامدات دارد، از جمله استخراج معدن و فرآوری مواد معدنی، تولید مواد شیمیایی، تولید مواد غذایی و نوشیدنی، فاضلاب صنعتی و بسیاری کاربردهای دیگر ایده آل هستند.

صفحه فیلتر جزء اصلی فیلتر پرس است. مواد، مدل ها و کیفیت های مختلف صفحات فیلترپرس بر عملکرد فیلتراسیون کل دستگاه موثرند. ورودی تغذیه، توزیع نقطه فیلتر (کانال فیلتراسیون) و کانال خروجی آب با توجه به مواد مختلف دارای طراحی های متفاوتی هستند. صافی سازان صفا انواع فیلتر پرس را در اندازه های استاندارد 200، 400، 600، 800، 1000، 1200 و 1500 میلی متر تولید می کند. این مدل ها مطابق با گزینه های سفارشی سازی رفع نیازهای خاص فیلتراسیون ارائه می شوند.

خرید صفحه فیلتر پرس ارزان | فیلتر پرس مدار باز و فیلتر پرس مدار بسته

صفحه فیلتر پرس چمبر ، صفحه فیلتر پرس ممبران ، قاب و صفحه فیلتر پرس مدار باز و مدار بسته به قیمت مناسب و با کیفیت در ابعاد و اشکال متنوع توسط صافی سازان صفا عرضه می شود. همه انواع پارچه فیلتر پرس پلی استر، پلی آمید، پ پ ، کتان ، خارجی و ایرانی را از ما بخواهید…

پارچه فیلتر پرس

فروش دستگاه فیلتر پرس مشهد | فیلتر پرس اصفهان | فیلتر پرس تهران | فیلتر پرس زنجان

ثبت سفارش و فروش دستگاه فیلتر پرس مشهد و فیلتر پرس اصفهان و فیلتر پرس تهران و تمام شهرهای ایران در اسرع وقت توسط صافی سازان انجام می شود.

اشتراک گذاری:

LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *