زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

0

سبد خرید

صفحه فیلتر پرس 120 تولید شرکت صافی سازان صفا

صفحه فیلتر پرس 120 تولید شرکت صافی سازان صفا

صفحه فیلتر پرس 120 تولید شرکت صافی سازان صفا سخت بوده و از پلي پروپيلن ساخته مي شود. در صفحه فیلترپرس 120 كيك در فضاي موجود بين اين صفحات تشكيل مي شود. كيك به وجود آمده، حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد آبگيري مي شود كه اين درصد آبگيري بستگي به مشخصات دوغاب ورودي و فشار تغذيه دارد. ( ضخامت كيك تقریبا ۴۰-۳۰ ميليمتر مي باشد). صفحه فیلترپرس 120 باتوجه به حجم کیک و ابعاد در رده دستگاه های فیلترپرس صنعتی استفاده می شود.

تصویر صفحه فیلتر پرس 120 تولید شرکت صافی سازان صفا

تصویر صفحه فیلتر پرس 120 تولید شرکت صافی سازان صفا

نحوه کارکرد صفحه فیلترپرس 120در دستگاه

سيكل كاري در دستگاه های فيلتر پرسی كه با اين نوع صفحات ساخته مي شوند، بدين صورت است كه، جك هيدروليك كه به صفحه متحرك متصل است، صفحات دستگاه فيلتر پرس را به صورت كاملا آب‌بندي نگه می‌دارد. در اين حالت، دوغاب با فشار وارد فيلتر پرس شده و در فضاي بين صفحات، مایع از بین پارچه فیلتر پرس عبور کرده سپس، ذرات جامد از مايع جدا شده و كيك تشكيل مي‌شود. سپس، ورود دوغاب قطع شده و صفحات از يكديگر جدا شده و كيك تخلیه می‌شود و مراحل فوق دوباره تكرار مي‌شود. در تصویر زیر مشخصات کامل صفحه فیلترپرس 120 در اختیار مشتریان گرامی و محققین عزیز قرار می گیرد.

تصویر جدول اطلاعات صفحه فیلتر پرس 120 تولید شرکت صافی سازان صفا

تصویر جدول اطلاعات صفحه فیلتر پرس 120 تولید شرکت صافی سازان صفا

یک پاسخ به “صفحه فیلتر پرس 120 تولید شرکت صافی سازان صفا”

  1. […] فیلترپرس 120 با صفحات مدار باز، مدار بسته و ممبران، قابل استفاده بوده و حداکثر سطح فیلتراسیون 200 […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت صافی سازان صفا در سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی نو آوران واقع در شهر زنجان، فعالیت خود را در زمینه تولید صفحات فيلتر پرس شروع نمود. با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا و اتکا به توان علمی و عملی انحصاری خود، شرکت صافی سازان صفا آماده ارائه انواع دستگاه فیلتر پرس ، پارچه فیلتر پرس ، پمپ، صفحات فیلترپرس و لوازم جانبی فیلتر پرس می باشد.

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به صافی سازان صفا می باشد.

Website design and SEO by Qavazang.ir