زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

0

سبد خرید

دستگاه فیلتر پرس 80 محصول شرکت صافی سازان صفا

دستگاه فیلتر پرس 80 محصول شرکت صافی سازان صفا

دستگاه فیلتر پرس 80 محصول شرکت صافی سازان صفا در گروه دستگاه های صنعتی و نیمه‌صنعتی قرار دارد. از نظر اندازه، دومین مدل در این گروه است .

تصویر دستگاه فیلتر پرس 80 محصول شرکت صافی سازان صفا

تصویر دستگاه فیلتر پرس 80 محصول شرکت صافی سازان صفا

موارد مورد استفاده دستگاه فیلترپرس 80

از دستگاه فیلترپرس 80 عموماً در مصارف صنعتی با مقیاس متوسط و خطوط فیلتراسیون با ظرفیت تولید و حجم کیک متوسط استفاده می‌شود. حداکثر سطح فیلتراسیون دستگاه فیلترپرس 80 محصول شرکت صافی سازان صفا 30 متر مربع و حجم کیک 1000 لیتر در هر سیکل می‌باشد. از این دستگاه می‌توان در تمام زمینه های مرتبط با فیلتراسیون استفاده کرد.

جنس و کارکرد دستگاه فیلتر پرس 80 محصول شرکت صافی سازان صفا

شاسی این دستگاه از جنس فولاد کربنی با پوشش رنگ اپوکسی دولایه بوده و در برابر محیط های اسیدی و خورنده مقاوم است. فشار دهنده دستگاه به صورت هیدرولیک برقی بوده و پایه های آن به شکل ثابت می باشد. همچنین در صورت درخواست مشتری میتوان این مدل را بصورت اتومات ربات نیز طراحی کرد.

لوازم جانبی دستگاه فیلترپرس 80

گزینه‌هایی چون سینی قطره‌گیر، کاور، حوضچه ی تخلیه، چرخ، لوله کشی (منی‌فولد)، پمپ اسلاری (شارژ محلول)،  پلت فرم قابل حمل و… برای دستگاه فیلترپرس80 موجود بوده و بسته به نظر و خواست مشتری، امکان نصب آن وجود دارد.

تصویر دستگاه فیلتر پرس 80 محصول شرکت صافی سازان صفا

تصویر دستگاه فیلتر پرس 80 محصول شرکت صافی سازان صفا

سایر محصولات مختص دستگاه فیلترپرس 80

از سایر محصولات مختص دستگاه فیلترپرس 80 می توان به صفحات (پلیت) در انواع مدار باز، مدار بسته، قاب صفحه، گرد و ممبرانی و همچنین پارچه فیلترپرس (پلی پروپیلن، پلی استر، کتان و انواع پارچه های خارجی) و اقلامی چون پمپ، چوپوقی، پلتفرم، کاور، لندر (استیل، آهن و فایبرگلاس)، سینی قطره گیر هیدرولیکی و پنوماتیکی و … اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت صافی سازان صفا در سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی نو آوران واقع در شهر زنجان، فعالیت خود را در زمینه تولید صفحات فيلتر پرس شروع کرده و به دو روش اکسترود در قالب صدفی و روش اکسترود در قالب فورج، صفحات فیلتر پرس را تولید نموده است. این شرکت توان تولید صفحات از سایز ۲۰۰ میلی متر الی ۲۰۰۰ میلی متر را دارد. اندازه های مذکور در مدلهای مدار باز و بسته ، ممبران و قاب و صفحه تولید و عرضه می شود.

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به صافی سازان صفا میباشد