زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

Picture of Filter Press 200 Machine manufactured by Safi Sazan Safa Company

دستگاه فیلتر پرس 200 محصول شرکت صافی سازان صفا

دستگاه فیلتر پرس 200 محصول شرکت صافی سازان صفا جزوه دستگاه های صنعتی است. فیلترپرس 200 برای مصارف صنعتی مقیاس خیلی بزرگ، خطوط فیلتراسیون با ظرفیت خیلی بالا مناسب می باشد. فیلتر پرس مدل 200 جزوه دستگاه‌های فیلترپرس صافی سازان صفا است.

تصویر دستگاه فیلتر پرس 200 محصول شرکت صافی سازان صفا
تصویر دستگاه فیلتر پرس 200 محصول شرکت صافی سازان صفا

تکنولوژی ساخت فیلتر پرس 200.

فناوری ساخت 200 ورق P.P در ایران یکی از اختراعات شرکت صافی سازان صفا می باشد. لذا به صورت انحصاری در شرکت صافی سازان صفا تولید می شود. این مدل در تمامی زمینه های مربوط به فیلتراسیون مانند صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع معدنی، تصفیه آب و فاضلاب، شکر و شکر، طلا و نقره، صنایع شیمیایی و … قابل استفاده است.

هل این دستگاه هیدرولیک و برقی بوده و پایه های آن ثابت می باشد. این مدل با صفحات مدار باز و مدار بسته قابل استفاده است و حداکثر سطح فیلتراسیون 700 متر مربع و حجم کیک 13700 لیتر در هر سیکل می باشد. شاسی این دستگاه با توجه به اندازه و وزن آن از مشبک و از فولاد کربنی با رنگ اپوکسی دولایه ساخته شده و در برابر محیط های اسیدی و خورنده مقاوم است.

لوازم جانبی فیلتر پرس 200

همچنین گزینه هایی مانند حوضچه تخلیه، فیلتر پرس پارچه، سیستم شستشوی پارچه، ماژول فرود، قطره چکه، پوشش، لوله کشی (منیفولد)، پمپ گل (شارژ حلال)، پلت فرم و غیره. برای این مدل موجود است و به بازخورد مشتری بستگی دارد. و درخواست کنید. امکان نصب آن وجود دارد.

فیلتر پرس PLC System 200

در سیستم تمام اتوماتیک (PLC) سیستم باز و بسته کردن جک، بارگیری و جابجایی صفحات فیلتر و تخلیه کیک به صورت خودکار و بدون دخالت اپراتور انجام می شود. سیستم اتوماتیک دستگاه های فیلتر پرس به دو صورت ربات اتوماتیک و جک اتوماتیک انجام می شود.

اشتراک گذاری:

LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *