زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

0

سبد خرید

دستگاه فیلتر پرس 200 محصول شرکت صافی سازان صفا

دستگاه فیلتر پرس 200 محصول شرکت صافی سازان صفا

دستگاه فیلتر پرس 200 محصول شرکت صافی سازان صفا در گروه دستگاه های صنعتی قرار دارد. از فیلترپرس 200 عموماً در مصارف صنعتی با مقیاس خیلی بزرگ و خطوط فیلتراسیون با ظرفیت تولید و حجم کیک خیلی بالا استفاده میگردد. فیلتر پرس مدل 200 از بزرگ ترین دستگاه‌های فیلترپرس در بین تولیدات ما بوده و حجم عظیمی از سوسپانسیون را در یک سیکل کاری فیلتر می‌کند.

تصویر دستگاه فیلتر پرس 200 محصول شرکت صافی سازان صفا

تصویر دستگاه فیلتر پرس 200 محصول شرکت صافی سازان صفا

تکنولوژی ساخت دستگاه فیلتر پرس 200

تکنولوژی ساخت صفحات 200 از جنسP.P در ایران، از ابداعات و اختراعات شرکت صافی سازان صفا می باشد. لذا بصورت انحصاری در شرکت صافی سازان صفا تولید می‌گردد. از این مدل می‌توان در تمام زمینه های مرتبط با فیلتراسیون مانند صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع معدنی، تصفیه آب و فاضلاب، قند و شکر، طلا و نقره، صنایع شیمیایی و … استفاده کرد.

فشار دهنده این دستگاه به صورت هیدرولیک برقی بوده و پایه های آن به شکل ثابت می باشد. این مدل با صفحات مدار باز و مدار بسته قابل استفاده بوده و حداکثر سطح فیلتراسیون 700 متر مربع و حجم کیک 13700  لیتر در هر سیکل می‌باشد. شاسی این دستگاه باتوجه به بزرگی ابعاد و سنگینی آن و همچنین جهت جلوگیری از بروز مشکلاتی مانند تاب برداشتن بازویی ها و … بصورت مشبک و از جنس فولاد کربنی با پوشش رنگ اپوکسی دولایه بوده و در برابر محیط های اسیدی و خورنده مقاوم است.

متعلقات جانبی دستگاه فیلتر پرس 200

همچنین گزینه‌هایی چون حوضچه ی تخلیه، پارچه فیلتر پرس، سیستم شستشوی پارچه، لندر، سینی قطره‌گیر، کاور، لوله کشی (منیفولد)، پمپ اسلاری (شارژ محلول)،پلتفرم و… برای این مدل موجود بوده و بسته به نظر و خواست مشتری، امکان نصب آن وجود دارد.

سیستم PLC دستگاه فیلترپرس 200

در سیستم اتوماتیک کامل (PLC) ، سیستم  باز و بسته شدن جک، بارگیری و جابجایی صفحات فیلتر و تخلیه کیک بصورت اتوماتیک و بدون دخالت اپراتور صورت می گیرد. سیستم اتوماتیک دستگاه های فیلترپرس به دو صورت اتوماتیک روبات و اتوماتیک جک‌دار ساخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت صافی سازان صفا در سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی نو آوران واقع در شهر زنجان، فعالیت خود را در زمینه تولید صفحات فيلتر پرس شروع کرده و به دو روش اکسترود در قالب صدفی و روش اکسترود در قالب فورج، صفحات فیلتر پرس را تولید نموده است. این شرکت توان تولید صفحات از سایز ۲۰۰ میلی متر الی ۲۰۰۰ میلی متر را دارد. اندازه های مذکور در مدلهای مدار باز و بسته ، ممبران و قاب و صفحه تولید و عرضه می شود.

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به صافی سازان صفا میباشد