زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

Picture of Filter Press 125 Machine manufactured by Safi Sazan Safa.

دستگاه فیلتر پرس 125 محصول شرکت صافی سازان صفا

دستگاه فیلتر پرس 125 محصول شرکت صافی سازان صفا در گروه دستگاه های صنعتی قرار دارد. از دستگاه فیلترپرس 125 عموماً در مصارف صنعتی با مقیاس بزرگ و خطوط فیلتراسیون با ظرفیت تولید و حجم کیک بالا استفاده می‌شود. از این مدل می‌توان در تمام زمینه های مرتبط با فیلتراسیون مانند صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع معدنی، تصفیه آب و فاضلاب، قند و شکر، طلا و نقره، صنایع شیمیایی و … استفاده کرد.

تصویر دستگاه فیلتر پرس 125 محصول شرکت صافی سازان صفا
تصویر دستگاه فیلتر پرس 125 محصول شرکت صافی سازان صفا

سیستم عملکردی دستگاه فیلترپرس 125

فشار دهنده دستگاه فیلترپرس 125 به صورت هیدرولیک برقی بوده و پایه های آن به شکل ثابت می باشد. بنا به درخواست سفارش دهندگان گرامی امکان نصب سیستم شیفتینگ اتوماتیک (اتومات ربات) در این دستگاه وجود دارد. با توجه به سنگینی صفحات در این دستگاه توصیه می‌شود این دستگاه با سیستم شیفتینگ اتوماتیک استفاده شود.

جنس شاسی و حجم فیلتراسیون دستگاه فیلتر پرس 125

دستگاه فیلتر پرس 125 محصول شرکت صافی سازان صفا با صفحات مدار باز، مدار بسته و ممبران قابل استفاده بوده و حداکثر سطح فیلتراسیون 220 متر مربع و حجم کیک 4000 لیتر در هر سیکل می‌باشد. دستگاه فیلترپرس 125 نسبت به دستگاه فیلترپرس 120در شرایط برابر، 10 درصد راندمان سطحی و حجمی بیشتری دارد. شاسی این دستگاه باتوجه به بزرگی ابعاد و سنگینی آن و همچنین جهت جلوگیری از بروز مشکلاتی مانند تاب برداشتن بازویی ها و … بصورت مشبک و از جنس فولاد کربنی با پوشش رنگ اپوکسی دولایه بوده و در برابر محیط های اسیدی و خورنده مقاوم است.

تصویر دستگاه فیلتر پرس 120 محصول شرکت صافی سازان صفا
تصویر دستگاه فیلتر پرس 120 محصول شرکت صافی سازان صفا

لوازم جانبی و متعلقات فیلتر پرس 125

همچنین گزینه‌هایی چون پارچه فیلتر پرس، لندر، سینی قطره‌گیر، کاور، حوضچه ی تخلیه، لوله کشی (منیفولد)، پمپ اسلاری (شارژ محلول)، سیستم شستشوی پارچه، پلتفرم و… برای این مدل موجود بوده و بسته به نظر و خواست مشتری، امکان نصب آن وجود دارد.

اشتراک گذاری:

LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *