زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

0

سبد خرید

دستگاه فیلتر پرس 125 محصول شرکت صافی سازان صفا

دستگاه فیلتر پرس 125 محصول شرکت صافی سازان صفا

دستگاه فیلتر پرس 125 محصول شرکت صافی سازان صفا در گروه دستگاه های صنعتی قرار دارد. از دستگاه فیلترپرس 125 عموماً در مصارف صنعتی با مقیاس بزرگ و خطوط فیلتراسیون با ظرفیت تولید و حجم کیک بالا استفاده می‌شود. از این مدل می‌توان در تمام زمینه های مرتبط با فیلتراسیون مانند صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع معدنی، تصفیه آب و فاضلاب، قند و شکر، طلا و نقره، صنایع شیمیایی و … استفاده کرد.

تصویر دستگاه فیلتر پرس 125 محصول شرکت صافی سازان صفا

تصویر دستگاه فیلتر پرس 125 محصول شرکت صافی سازان صفا

سیستم عملکردی دستگاه فیلترپرس 125

فشار دهنده دستگاه فیلترپرس 125 به صورت هیدرولیک برقی بوده و پایه های آن به شکل ثابت می باشد. بنا به درخواست سفارش دهندگان گرامی امکان نصب سیستم شیفتینگ اتوماتیک (اتومات ربات) در این دستگاه وجود دارد. با توجه به سنگینی صفحات در این دستگاه توصیه می‌شود این دستگاه با سیستم شیفتینگ اتوماتیک استفاده شود.

جنس شاسی و حجم فیلتراسیون دستگاه فیلتر پرس 125

دستگاه فیلتر پرس 125 محصول شرکت صافی سازان صفا با صفحات مدار باز، مدار بسته و ممبران قابل استفاده بوده و حداکثر سطح فیلتراسیون 220 متر مربع و حجم کیک 4000 لیتر در هر سیکل می‌باشد. دستگاه فیلترپرس 125 نسبت به دستگاه فیلترپرس 120در شرایط برابر، 10 درصد راندمان سطحی و حجمی بیشتری دارد. شاسی این دستگاه باتوجه به بزرگی ابعاد و سنگینی آن و همچنین جهت جلوگیری از بروز مشکلاتی مانند تاب برداشتن بازویی ها و … بصورت مشبک و از جنس فولاد کربنی با پوشش رنگ اپوکسی دولایه بوده و در برابر محیط های اسیدی و خورنده مقاوم است.

تصویر دستگاه فیلتر پرس 120 محصول شرکت صافی سازان صفا

تصویر دستگاه فیلتر پرس 120 محصول شرکت صافی سازان صفا

لوازم جانبی و متعلقات فیلتر پرس 125

همچنین گزینه‌هایی چون پارچه فیلتر پرس، لندر، سینی قطره‌گیر، کاور، حوضچه ی تخلیه، لوله کشی (منیفولد)، پمپ اسلاری (شارژ محلول)، سیستم شستشوی پارچه، پلتفرم و… برای این مدل موجود بوده و بسته به نظر و خواست مشتری، امکان نصب آن وجود دارد.

2 پاسخ به “دستگاه فیلتر پرس 125 محصول شرکت صافی سازان صفا”

  1. […] باشد). صفحه فیلترپرس 125 باتوجه به حجم کیک و ابعاد در رده دستگاه های فیلترپرس صنعتی استفاده می […]

  2. […] فیلترپرس 125 ممبران تولید شرکت صافی سازان صفا كه به صفحات با حجم […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت صافی سازان صفا در سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی نو آوران واقع در شهر زنجان، فعالیت خود را در زمینه تولید صفحات فيلتر پرس شروع نمود. با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا و اتکا به توان علمی و عملی انحصاری خود، شرکت صافی سازان صفا آماده ارائه انواع دستگاه فیلتر پرس ، پارچه فیلتر پرس ، پمپ، صفحات فیلترپرس و لوازم جانبی فیلتر پرس می باشد.

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به صافی سازان صفا می باشد.

Website design and SEO by Qavazang.ir