زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

0

سبد خرید

دستگاه فیلترپرس 60 محصول شرکت صافی سازان صفا

دستگاه فیلترپرس 60 محصول شرکت صافی سازان صفا

دستگاه فیلترپرس 60  محصول شرکت صافی سازان صفا در گروه دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی قرار دارد. از نظر اندازه، کوچکترین مدل در این گروه است.

موارد استفاده فیلترپرس 60 محصول شرکت صافی سازان صفا

از فیلتر پرس 60  عموماً در مصارف صنعتی و نیمه صنعتی با مقیاس کوچک و خطوطِ باحداکثر سطح فیلتراسیون20 متر مربع و حجم کیک300 لیتر در هر سیکل استفاده می‌شود. ظرفیت تولید پایینی داشته و با حجم کیک کم استفاده می‌شود. این مدل بیشتر در زمینه صنایع غذایی، خوراکی، دارویی و نوشیدنی کاربرد دارد.

تصویر فیلترپرس 60 محصول شرکت صافی سازان صفا

تصویر فیلترپرس 60 محصول شرکت صافی سازان صفا

نحوه کارکرد دستگاه فیلتر پرس 60

فشار دهنده دستگاه فیلتر پرس 60 به صورت هیدرولیک برقی بوده و پایه های آن به شکل ثابت می باشد. شاسی این دستگاه از جنس فولاد کربنی با پوشش رنگ اپوکسی دولایه بوده و در برابر محیط های اسیدی و خورنده مقاوم است. این مدل با صفحات مدار باز، مدار بسته، قاب و صفحه، ممبران و صفحات چدن، قابل عرضه است.

تصویر فیلترپرس 60 محصول شرکت صافی سازان صفا

تصویر فیلترپرس 60 محصول شرکت صافی سازان صفا

گزینه های جانبی دستگاه فیلترپرس 60

همچنین لوازم جانبی چون سینی قطره‌گیر، پارچه فیلترپرس، کاور، حوضچه ی تخلیه، چرخ، لوله کشی (منی‌فولد)، پمپ اسلاری (شارژ محلول)  پلت فرم و… برای این مدل موجود بوده و بسته به نظر و خواست مشتری، امکان نصب آن وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت صافی سازان صفا در سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی نو آوران واقع در شهر زنجان، فعالیت خود را در زمینه تولید صفحات فيلتر پرس شروع کرده و به دو روش اکسترود در قالب صدفی و روش اکسترود در قالب فورج، صفحات فیلتر پرس را تولید نموده است. این شرکت توان تولید صفحات از سایز ۲۰۰ میلی متر الی ۲۰۰۰ میلی متر را دارد. اندازه های مذکور در مدلهای مدار باز و بسته ، ممبران و قاب و صفحه تولید و عرضه می شود.

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به صافی سازان صفا میباشد