دستگاه فیلترپرس 60 | دستگاه فیلتر پرس کوچ

دستگاه فیلترپرس 60  محصول شرکت صافی سازان صفا در گروه دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی قرار دارد. از نظر اندازه، کوچکترین مدل در این گروه است.

موارد استفاده فیلترپرس 60 محصول شرکت صافی سازان صفا

از فیلتر پرس 60  عموماً در مصارف صنعتی و نیمه صنعتی با مقیاس کوچک و خطوطِ باحداکثر سطح فیلتراسیون20 متر مربع و حجم کیک300 لیتر در هر سیکل استفاده می‌شود. ظرفیت تولید پایینی داشته و با حجم کیک کم استفاده می‌شود. این مدل بیشتر در زمینه صنایع غذایی، خوراکی، دارویی و نوشیدنی کاربرد دارد.

تصویر فیلترپرس 60 محصول شرکت صافی سازان صفا
تصویر فیلترپرس 60 محصول شرکت صافی سازان صفا

نحوه کارکرد دستگاه فیلتر پرس 60

فشار دهنده دستگاه فیلتر پرس 60 به صورت هیدرولیک برقی بوده و پایه های آن به شکل ثابت می باشد. شاسی این دستگاه از جنس فولاد کربنی با پوشش رنگ اپوکسی دولایه بوده و در برابر محیط های اسیدی و خورنده مقاوم است. این مدل با صفحات مدار باز، مدار بسته، قاب و صفحه، ممبران و صفحات چدن، قابل عرضه است.

تصویر فیلترپرس 60 محصول شرکت صافی سازان صفا
تصویر فیلترپرس 60 محصول شرکت صافی سازان صفا

گزینه های جانبی دستگاه فیلترپرس 60

همچنین لوازم جانبی چون سینی قطره‌گیر، پارچه فیلترپرس، کاور، حوضچه ی تخلیه، چرخ، لوله کشی (منی‌فولد)، پمپ اسلاری (شارژ محلول)  پلت فرم و… برای این مدل موجود بوده و بسته به نظر و خواست مشتری، امکان نصب آن وجود دارد.

دستگاه فیلتر پرس کوچک

%فیلتر پرس%

تصویر دستگاه فیلتر پرس ۸۰ محصول شرکت صافی سازان صفا

از نظر اندازه، دومین مدل در این گروه است. مواد استفاده و اکثر ویژگی ها عین فیلتر پرس سایز 60 می باشد. فقط سایز این مدل دستگاه فیلتر پرس 80 است.

%فیلتر پرس%

سایر محصولات مختص دستگاه فیلترپرس ۸۰

از سایر محصولات مختص دستگاه فیلترپرس ۸۰ می توان به صفحات (پلیت) در انواع مدار باز، مدار بسته، قاب صفحه، گرد و ممبرانی و همچنین پارچه فیلترپرس (پلی پروپیلن، پلی استر، کتان و انواع پارچه های خارجی) و اقلامی چون پمپ، چوپوقی، پلتفرم، کاور، لندر (استیل، آهن و فایبرگلاس)، سینی قطره گیر هیدرولیکی و پنوماتیکی و … اشاره کرد.

Picture of Filter Press 60 Machine Manufactured by Safi Sazan Safa Company