زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

0

سبد خرید

دستگاه فیلترپرس 100 تولید شرکت صافی سازان صفا

دستگاه فیلترپرس 100 تولید شرکت صافی سازان صفا

دستگاه فیلترپرس 100 تولید شرکت صافی سازان صفا در گروه دستگاه های صنعتی قرار دارد. از فیلتر پرس 100 عموماً در مصارف صنعتی با مقیاس متوسط و خطوط فیلتراسیون با ظرفیت تولید و حجم کیک متوسط استفاده می‌شود. از این مدل دستگاه فیلتر پرس می‌توان در تمام زمینه های مرتبط با فیلتراسیون استفاده کرد.

سیستم عملکرد دستگاه فیلتر پرس 100

فشاردهنده دستگاه فیلتر پرس 100 به صورت هیدرولیک برقی بوده و پایه های آن به شکل ثابت می باشد. همچنین بنا به درخواست مشتری امکان نصب سیستم شیفتینگ اتوماتیک در این دستگاه وجود دارد.

انواع و حجم فیلتراسیون دستگاه فیلترپرس100

دستگاه های فیلتر پرس 100 با صفحات مدار باز، مدار بسته، ممبران، قاب و صفحه، صفحات چدن، صفحات سوراخ شارژ وسط، سوراخ شارژ بالا قابل استفاده بوده و حداکثر سطح فیلتراسیون 180 متر مربع و حجم کیک 1700 لیتر در هر سیکل می‌باشد. شاسی این دستگاه از جنس فولاد کربنی با پوشش رنگ اپوکسی دولایه بوده و در برابر محیط های اسیدی و خورنده مقاوم است.

لوازم جانبی قابل نصب بر روی دستگاه فیلتر پرس 100

گزینه‌هایی چون تسمه نقاله، پمپ اسلاری (شارژ محلول)، سینی قطره‌گیر (استیل و آهنی) هیدرولیکی و پنوماتیکی، حوضچه تخلیه، لوله کشی (منیفولد)، کاور، پلت فرم قابل حمل و… برای دستگاه فیلتر پرس 100 موجود بوده و بسته به نظر و خواست مشتری، امکان نصب آن وجود دارد. از دیگر لوازم موجود برای این مدل از دستگاه های فیلتر پرس میتوان به لندر (فایبرگلاس، استیل و آهنی)، پارچه فیلترپرس (پلی پروپیلن، پلی استر، کتان، پلی آمید و انواع پارچه های خارجی)، چوپوقی، کاردک، انواع ملزومات برقی و … اشاره کرد.

تصاویر بیشتر از انواع دستگاه فیلترپرس 100 تولید شرکت صافی سازان صفا

تصویر دستگاه فیلترپرس 100 ممبران اتومات جک بغل

تصویر دستگاه فیلترپرس 100 ممبران اتومات جک بغل

تصویر دستگاه فیلترپرس 100 اتومات ربات

تصویر دستگاه فیلترپرس 100 اتومات ربات

تصویر دستگاه فیلترپرس 100 هیدرولیک برقی

تصویر دستگاه فیلترپرس 100 هیدرولیک برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت صافی سازان صفا در سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی نو آوران واقع در شهر زنجان، فعالیت خود را در زمینه تولید صفحات فيلتر پرس شروع کرده و به دو روش اکسترود در قالب صدفی و روش اکسترود در قالب فورج، صفحات فیلتر پرس را تولید نموده است. این شرکت توان تولید صفحات از سایز ۲۰۰ میلی متر الی ۲۰۰۰ میلی متر را دارد. اندازه های مذکور در مدلهای مدار باز و بسته ، ممبران و قاب و صفحه تولید و عرضه می شود.

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به صافی سازان صفا میباشد