زنجان - شهرک صنعتی نوآوران

0

سبد خرید

خدمات پس از فروش شرکت صافی سازان صفا

خدمات پس از فروش شرکت صافی سازان صفا

خدمات پس از فروش شرکت صافی سازان صفا به طور کلی به 3 بخش تقسیم می گردد که هر یک از این بخش ها مختصرا خدمت مشتریان گرامی توضیح داده می شود:

1. مهندسی فروش

در این بخش مشاوره لازم در خصوص انواع دستگاه های فیلتر پرس و نوع پارچه و لوازم جانبی خدمت

مشتریان گرامی ارائه گردیده و همچنین دفترچه های راه اندازی مختص هر دستگاه جهت رفاه حال مشتریان گرامی بعد از خرید به ایشان ارائه می گردد.

خدمات پس از فروش شرکت صافی سازان صفا

خدمات پس از فروش شرکت صافی سازان صفا

2. خدمات گارانتی

خدمات گارانتی شرکت صافی سازان صفا به مدت یکسال برای هر یک از محصولات می باشد که شامل بخش های تعمیرات ، تعویض و … توسط تیم مهندسی شرکت به دو روش حضوری و مشاوره ای صورت می پذیرد.

3. خدمات پساگارانتی

این شرکت مفختر است در دوران پساگارانتی هم پشتیبانی لازم را از محصولات خود داشته و انواع پشتیبانی لوازم جانبی و مشاوره ای را جهت رفاه حال مشتریان گرامی ارائه می دهد.

در آخر درصورت نیاز به مشاوره و خرید و خدمات پس از فروش در هر ساعت از شبانه روز می توانید به پشتیبانی آنلاین و یا آفلاین سایت شرکت مراجعه نموده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

شرکت صافی سازان صفا در سال ۱۳۸۲ در شهرک صنعتی نو آوران واقع در شهر زنجان، فعالیت خود را در زمینه تولید صفحات فيلتر پرس شروع کرده و به دو روش اکسترود در قالب صدفی و روش اکسترود در قالب فورج، صفحات فیلتر پرس را تولید نموده است. این شرکت توان تولید صفحات از سایز ۲۰۰ میلی متر الی ۲۰۰۰ میلی متر را دارد. اندازه های مذکور در مدلهای مدار باز و بسته ، ممبران و قاب و صفحه تولید و عرضه می شود.

شبکه های اجتماعی

نماد ها

نماد تست

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به صافی سازان صفا میباشد